NOWOŚĆ – zajęcia PUMP

 

Zajęcia będą odbywać się, w każdy czwartek o godzinie 17:00 od 5 października.

Zajęcia “Pump” to dynamiczny i efektywny trening, który został stworzony z myślą o kobietach, które chcą wzmocnić swoje ciało, poprawić kondycję i zyskać pewność siebie. To intensywna forma ćwiczeń, która łączy w sobie elementy treningu siłowego i kardio, zapewniając kompleksowy trening, który przynosi liczne korzyści zdrowotne i estetyczne. Oto opis zajęć “Pump” dla kobiet:

Opis:
Zajęcia “Pump” to fascynująca podróż w stronę zdrowia i siły, stworzona specjalnie z myślą o kobietach. Nasz program treningowy łączy w sobie kilka kluczowych elementów, które razem tworzą efektywną i satysfakcjonującą rutynę ćwiczeń.

 

Główne elementy zajęć “Pump” dla kobiet:

Trening siłowy: Na zajęciach “Pump” skupiamy się na treningu siłowym przy użyciu różnych rodzajów sztang, kettlebelli i hantli. To doskonały sposób na wzmocnienie mięśni, zwiększenie wydolności oraz spalanie kalorii.

Ćwiczenia funkcjonalne: Nasze zajęcia zawierają również elementy treningu funkcjonalnego, które pomagają wzmocnić mięśnie głębokie, poprawić równowagę i koordynację. To kluczowe aspekty zdrowego i silnego ciała.

Kardio: W trakcie zajęć “Pump” nie brakuje również intensywnych ćwiczeń kardio, które pobudzają serce i pomagają spalać zbędne kalorie. Dzięki temu, nasze zajęcia są doskonałym narzędziem do utraty wagi i poprawy wytrzymałości.

Motywacja i wsparcie: Nasze instruktorki są gotowe pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów fitness. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja motywacji i wzajemnemu wsparciu uczestniczek.

Dostosowanie do poziomu zaawansowania: Zajęcia “Pump” są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, co oznacza, że zarówno początkujące, jak i zaawansowane osoby znajdą tu coś dla siebie.

Wpływ na sylwetkę: Regularne uczestnictwo w zajęciach “Pump” pomoże Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Wzmocnisz mięśnie, ukształtujesz ciało i zyskasz pewność siebie.

Zdrowie i energia: Nasze zajęcia mają pozytywny wpływ na zdrowie ogólne. Poprawisz swoją wydolność, zyskasz więcej energii na codzienne wyzwania i poczujesz się znacznie lepiej.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, zajęcia “Pump” dla kobiet zapewnią Ci nie tylko efektywny trening, ale także zabawę i satysfakcję z osiąganych wyników. Dołącz do naszej grupy i razem podbijajmy świat zdrowia i siły!

 

Zapraszamy do zapisów:

Tel. 500 210 387

Honorujemy KARTY Mulstisport, Medicover, FitProfit i PZU Sport

X