Nowe zajęcia- JogaLates

 
 
 
NOWOŚĆ!!!
JogaLates od 20 września, w każdą środę o godzinie 8:10 🙂
JogaLates to unikalne połączenie dwóch popularnych form aktywności fizycznej: jogi i pilatesu. Te zajęcia fitness są znane ze swojego wszechstronnego podejścia do rozwoju siły, elastyczności, równowagi, i świadomości ciała. JogaLates łączy w sobie korzyści obu tych dyscyplin, tworząc harmonijny trening dla ciała i umysłu.
Opis zajęć JogaLates:
Równowaga między siłą a elastycznością: JogaLates łączy w sobie elementy jogi, które skupiają się na rozciąganiu i elastyczności ciała, z technikami pilatesu, które koncentrują się na wzmacnianiu mięśni. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą równocześnie pracować nad siłą i elastycznością.
Wzmacnianie mięśni głębokich: Podobnie jak w pilatesie, JogaLates kładzie nacisk na wzmacnianie mięśni głębokich, które są kluczowe dla utrzymania dobrej postawy i stabilności ciała. To pomaga zapobiegać bólom pleców i innym dolegliwościom.
  • Techniki oddechu i relaksacji: JogaLates łączy również techniki oddechowe z jogi, które pomagają w redukcji stresu i zwiększają świadomość ciała. To nie tylko trening fizyczny, ale również umysłowy.
  • Poprawa postawy: Regularne zajęcia JogaLates pomagają poprawić postawę ciała poprzez wzmacnianie mięśni, które są odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała. To szczególnie ważne dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem lub cierpiących na problemy z plecami.
  • Elastyczność umysłu: JogaLates to również forma treningu mentalnego, który pomaga w zwiększeniu elastyczności umysłu poprzez skupienie się na oddechu, medytacji i świadomości ciała. Pomaga to w redukcji stresu i zwiększeniu ogólnej równowagi życiowej.
  • Dostosowane do różnych poziomów zaawansowania: Zajęcia JogaLates często oferują różne poziomy trudności, co pozwala zarówno początkującym, jak i zaawansowanym uczestnikom znaleźć odpowiednie wyzwanie.
JogaLates to nie tylko trening fizyczny, ale także duchowy i mentalny. Wspomaga równowagę między ciałem a umysłem, a także pomaga w osiągnięciu spokoju i harmonii w codziennym życiu. To doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej, zwiększenie elastyczności i wzmocnienie mięśni, jednocześnie rozwijając świadomość ciała i relaksując umysł.
 
Zapraszamy do zapisów:
Środy od 20 września godzina 8:10
Tel. 500 210 387

Honorujemy KARTY Mulstisport, Medicover, FitProfit i PZU Sport

X