JogaLates – zajęcia dla każdego

 
 
 
Witaj w fascynującym świecie JogaLates – połączenia jogi i pilatesu, które otwiera przed Tobą drzwi do pełnej harmonii między ciałem a umysłem!
 
Na tych wyjątkowych zajęciach spotkasz się z niezwykłą synergią dwóch tradycji, zdolnych nie tylko kształtować Twoje ciało, ale także kierować uwagę na spokój wewnętrzny.
 
Zaczynając od jogi, odkryjesz potęgę oddechu i elastyczność. Złagodne, przemyślane asany wzbogacone oddechowymi technikami otworzą przed Tobą drogę do zrozumienia własnego ciała, a równocześnie rozwijania siły i gibkości. To nie tylko fizyczna aktywność, ale również głęboka praktyka duchowa, ukierunkowana na równowagę i spokój.
 
 
Pilates, z drugiej strony, wprowadzi Cię w świat precyzyjnych ruchów, skoncentrowanych głównie na korpusie. Zbudujesz stabilność mięśni, poprawisz postawę i wzmocnisz mięśnie głęboko położone.
 
Pilates stanowi doskonałe uzupełnienie jogi, umożliwiając skupienie się na konkretnych obszarach ciała i doskonalenie techniki.
Podczas zajęć JogaLates doświadczysz nie tylko fizycznych korzyści, ale również mentalnego odprężenia. To idealny sposób na ucieczkę od codziennego zgiełku, zanurzając się w chwilach spokoju i refleksji.
 
Pozwól, aby te dwie wyjątkowe praktyki poprowadziły Cię w podróż do wewnętrznej równowagi i lepszej harmonii z samym sobą.
Dołącz do nas, aby doświadczyć tego unikalnego połączenia, gdzie jogę i pilates spotykają się, tworząc niezapomniane chwile pełne równowagi, elastyczności i wewnętrznego spokoju.
 
JogaLates to nie tylko forma treningu, to styl życia, który przynosi korzyści zarówno ciału, jak i duszy.
 
Zapraszamy w każdą środę o godzinie 8:10 💪
 
Zapisy: 500 210 387

Honorujemy KARTY Mulstisport, Medicover, FitProfit i PZU Sport

X