Zajęcia zdrowy kręgosłup

 
 
Zajęcia zdrowy kręgosłup to specjalistyczna forma aktywności fizycznej, którą wykonuje się w celu poprawy kondycji i stanu kręgosłupa oraz zapobiegania problemom związanym z jego funkcjonowaniem.
Podczas tych zajęć skupimy uwagę na poprawie postawy ciała, wzmocnieniu mięśni pleców, brzucha i dolnych partii ciała oraz zwiększeniu elastyczności kręgosłupa. Ćwiczenia te mają na celu rozluźnienie spiętych mięśni, poprawę krążenia krwi, zwiększenie elastyczności kręgów oraz zapobieganie wadom postawy.
Podczas zajęć zdrowy kręgosłup stosuje się różnego rodzaju ćwiczenia, takie jak ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, mięśnie grzbietu, ćwiczenia rozciągające mięśnie i ćwiczenia poprawiające elastyczność kręgosłupa.
W trakcie zajęć zdrowy kręgosłup skupimy się także na edukowaniu uczestników w zakresie właściwej postawy ciała oraz sposobu, w jaki należy unikać nadmiernego obciążania kręgosłupa w codziennym życiu.
Dzięki temu jesteśmy są w stanie zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w swoim życiu prywatnym i zawodowym, co pozytywnie wpływa na ich zdrowie i samopoczucie.
Podsumowując, zajęcia zdrowy kręgosłup to świetna forma aktywności fizycznej, która pozwala na poprawę stanu kręgosłupa oraz zapobieganie problemom związanym z jego funkcjonowaniem.
 
Zapraszamy we wtorki i czwartki o godzinie 16:00
Zapisy:
tel. 500 210 387
 

Honorujemy KARTY Mulstisport, Medicover, FitProfit i PZU Sport

X