Kąpiel w dźwiękach + Pilates

Kąpiel w dźwiękach + Pilates – Twój czas na relaks z Active Niuton
Zapraszamy na wspaniałe odprężenie, 3 godziny dla siebie, swojego umysłu i ciała.
Opis wydarzenia :
Data: 22.04.2023
Godzina: 16:00- 19:00
Cena: 65 zł ( promocyjna cena płatne do 31.03.23) regularna cena 75 zł
Płatność z góry przy zapisie, możliwość rezygnacji ze zwrotem kosztów do 10.04.23
Zapisy:
tel. 500 210 387
e-mail: kontakt@activeniuton.pl
Harmonogram:
  • 16:00 – 17:00 Pilates z Donatą
  • 17:00 – 17:00 Poczęstunek ( herbata, przekąski)
  • 17:30 – 19:00 Kąpiel w Dźwiękach z Moniką Doroszkiewicz

Koncert relaksacyjny nazywany też kąpielą w dźwiękach to głębokie doświadczenie, w którym wykorzystuje się dźwięki gongów, mis tybetańskich, mis kryształowych, dzwonków koshi i innych instrumentów wibroakustycznych, aby przywołać delikatne, ale potężne procesy terapeutyczne i regenerujące ciało i umysł .
Doświadczenie zaczyna się, od głębokiego oddychania, każda osoba leży w wygodnej pozycji, na karimacie pod kocem. Po kilku minutach ukierunkowanego skupiania się na oddechu, zostają kolejno wprowadzane dźwięki. Pozostała część doświadczenia jest wypełniona różnymi częstotliwościami. Dźwięki są tworzone są spontanicznie na żywo w zależności od tego jak poprowadzi intuicja prowadzącej.
Kiedy zanurzysz się w dźwiękowej kąpieli i poprowadzisz swoją świadomość do wsłuchiwania się w te niesamowite brzmienia, pozwolisz aby fale mózgowe zwolniły, przechodząc ze stanu aktywnego BETA do stanu bardziej zrelaksowanego ALFA, a nawet stanu przypominającego sen THETA, będzie to zaproszeniem do doświadczenia głębszego stanu świadomości, okazją do odłączenia się od zewnętrznych bodźców i spojrzenia z innej perspektywy na to, co dzieje się w Tobie.
Celem tego doświadczenia jest zaproszenie do głębokiego odpoczynku i relaksu oraz zbadanie siebie i samopoznanie.
Sesję poprowadzi:
Monika Doroszkiewicz od 12 lat zajmująca się pracą z dźwiękiem z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, seniorami oraz z osobami z niepełnosprawnościami ruchowymi i intelektualnymi a także prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu dźwiękoterapii. Założycielka marki 𝗠𝗮𝘀𝘂𝗷𝗲 𝗠𝗶𝘀𝗮𝗺𝗶, gdzie zatrudnia pracowników, których samodzielnie przeszkoliła i którzy aktualnie zajmują się wykonywaniem usług dźwiękoterapii. Współtracujemy m.in. z Fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko, z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi, Domami Spokojnej Starości, DPS-ami, prowadzimy też zajęcia edukacyjne w szkołach, przedszkolach i świetlicach, oraz warsztaty relaksacyjne dla firm w ramach dobrych praktyk well-being owych.
Zapraszamy

Honorujemy KARTY Mulstisport, Medicover, FitProfit i PZU Sport

X