TWOJA CHWILA RELAKSU

MASAŻ KOBIDO

MASAŻ KOBIDO

Bogata oferta masażu twarzy

Masaż Kobido – oddziałując na głębsze warstwy skóry i mięśni poprzez szybkie i intensywne ruchy niweluje wszelkie napięcia mięśniowe w obrębie twarzy , głowy , karku i dekoltu co w kolejności przyczynia się do spłycenia zmarszczek.

A MOŻE POŁĄCZYMY MASAŻ Z WIT. C I MASKĄ?

Vit.C - zdecydowanie najlepsza bomba antyoksydacyjna , silnie stymulująca syntezę kolagenu i elastyny , które sprawiają że skóra staje się jędrna i pełna blasku . Maska nawilżająca z kwasem hialuronowym - zwiększa poziom wody w komórkach skóry i zapobiega jej wysuszeniu . Pozostawia skórę miękką i odżywioną .

FIZJO-KOBIDO fizjoterapia estetyczna

Jest to terapia opierająca się na ocenie stanu tkanek i zaburzeń napięciowych w ciele pacjenta oraz skuteczne ich niwelowanie poprzez pracę manualną.
Łączy w sobie elementy z zakresu Japońskich masaży, masażu tkanek głębokich, terapii rozluźniania mięśniowo-powięziowego, modelowania twarzy, a także refleksoterapii.
Terapeutka wykorzystuje wiedzę z zakresu pracy na powięziach w celu uzyskania silnego efektu odmłodzenia i relaksacji.
Podczas terapii pracuje się zarówno z ciałem jak i z twarzą .
Efekty zabiegu widoczne są zarówno na twarzy w postaci zmniejszenia zmarszczek mimicznych, ale również i na całym ciele doprowadzając do poprawy sylwetki oraz zniesienia nadmiernych napięć mięśniowych.

KOBIDO

JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY.

KOBIDO PLUS

MASAŻ TWARZY PLUS AMPULKA Z WIATMINĄ C I MASKA

FIZJO-KOBIDO

FIZJOTERAPIA ESTETYCZNA TWARZY I CIAŁA

Zapraszamy do rezerwacji wizyty w naszym gabinecie.
KOSMETOLOG I FIZJOTERAPEUTA
SYLWIA ROBAK
KONTAKT: 606 785 847

Honorujemy KARTY Mulstisport, Medicover, FitProfit i PZU Sport

X