Nasi partnerzy

Każdy kto przy kasie biletowej na basenie pokaże nasz karnet Active Niuton będzie miał wejściówkę w cenie 5 zł .
Z tej promocji możesz skorzystać Ty i zabrać swoje dziecko w wieku 3 + 🙂

Zobacz stronę

Zapraszamy na sesje kobiece – metamorfozy oraz sesje  ciążowe. Nasze klientki po okazaniu vouchera mają zagwarantowane zniżki 20%. Sesje odbywają się w studio w Nowej Hucie.

 

 

 

 

Thai Bali Spa – to miejsce które przeniesie Cię w krainę spokoju i relaksu. Zawsze z możliwością wykonania masażu z dojazdem do klienta.

Dla klientek Active Niuton, posiadamy stały rabat -20% na dowolny masaż godzinny. Aby uzyskać zniżkę zgłoś się do recepcji naszego klubu.

Zobacz stronę

Justyna Płoskonka. Jestem dietetykiem (CMUJ), specjalistą zdrowia publicznego (CMUJ) oraz specjalistą psychodietetyki (SWPS). Obecnie ukończyłam staż psychodietetyczny w Instytucie Psychodietetyki we Wrocławiu. Na co dzień prowadzę własną działalność dietetyczną Ym – Twój dietetyk, a swoim pacjentom pomagam w gabinetach w Krakowie i Czechowicach-Dziedzicach. Oprócz pracy gabinetowej prowadzę także warsztaty żywieniowe i kulinarne. Jako, że dietetyka jest dziedziną ciągle rozwijającą się, a coraz to nowe fakty zastępują te stare swoją obecną wiedzę nieustannie poszerzam na licznych kursach, szkoleniach, a także konferencjach. Moim dietetycznym „konikiem” jest dietoterapia osób z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się). Klientom Active Niuton dostają 10% na moje usługi.

Zobacz stronę

Zobacz stronę